293767-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Direktupphandling processtöd för utveckling av digitala kulturupplevelser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDirektupphandling processtöd för utveckling av digitala kulturupplevelser
BeskrivningInom ramen för Interreg South Baltic projektet T.A.B. – tech, art and business innovation söker vi processtöd för att producera en digital kulturell upplevelse i Karlskrona 2025.
Intern identifierareKS 2024/3947 2.6.3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt