293777-2026 - Resultat
Sverige – Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom – Konsultstöd lokalförsörjning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd lokalförsörjning
BeskrivningKonsultstöd lokalförsörjning
Intern identifierareSSM2025-10878
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom, 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71241000 Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsultstöd lokalförsörjning