2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppet förfarande
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämpning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Vinterväghållning
Intern identifierare: 3.3.2 2024-156