293939-2022 - ResultatSverige-Jönköping: Trycktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänst tidningar Nära dig och Din guide till hälsa och vård
Referensnummer: RJL 2022/546
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79820000 Trycktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser tryckeritjänst för tidningarna "Nära dig" och "Din guide till hälsa och vård".
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen