Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för Leksaker.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för Leksaker till i första hand barn- och utbildningsverksamheten i kommunerna Lysekil, Munkedal, Sotenäs, Strömstad, Tanum, Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg.