294042-2021 - ResultatSverige-Fagersta: Personalförmedling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster - biståndshandläggare och LSS-handläggare
Referensnummer: 2021.08
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Fagersta kommun tillsammans med Norbergs kommun inbjuder till anbudsgivning för bemanningstjänster avseende biståndshandläggare och LSS-handläggare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85310000 Socialt arbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen