294079-2022 - ÄndringSverige-Åkersberga: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster till Socialförvaltningen
Referensnummer: 2022-10SOC
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar att tillhandahålla konsulter till Socialförvaltningen i Österåkers kommun i enlighet med de kompetensområden och roller som framgår av upphandlingsdokumenten.