See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Substrat
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för substrat för tillverkning av agar och medium till klinisk mikrobiologi i Lund.
Föregående meddelande: 731529-2022
Intern identifierare: 2022-O000786
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24931250 Odlingssubstrat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter