See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila nycklar
Beskrivning: Upphandlingen avser att ta fram och införa en helhetslösning av en mobil nyckel som är användarvänlig för våra hyreskunder och via ett automatiserad flöde underlätta för vår kundservice. Mobila nycklarna ska kunna genereras och avslutas automatiskt och nyttjas i beställarens utvalda parkeringsanläggningar.
Intern identifierare: SP 2024/62
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobila nycklar