294250-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Avloppstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvloppstjänster
BeskrivningAB Ängelholmshem upphandlar avloppstjänster.
Föregående meddelande367174-2023
Intern identifierareA88/25
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelÖvergripande krav (1) (1)
BeskrivningAVLOPP
Intern identifierare1666585
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation om anbudsgivaren (1) (2)
BeskrivningAvloppstjänster
Intern identifierare1666586
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelInformation om anbudsgivaren (1) (1)
Intern identifierare1666587