294305-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Diabeteshjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDiabeteshjälpmedel
BeskrivningDiabeteshjälpmedel
Intern identifierare2023-O003048
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000