294331-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Vara: Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefsrekryteringstjänster
Referensnummer: 2019-73
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stöd i rekryteringsprocessen av chefsfunktioner såsom förvaltningschef, verksamhetschef, enhetschef och liknande.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 19.8.2019 23:59
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen