294360-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier – Snitthjälp av paraffinklossar
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnitthjälp av paraffinklossar
BeskrivningUpphandlingen avser att snitta paraffinklossar åt Västra Götalandsregionen.
Intern identifierareRS 2024-01229
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs som en Enstegsupphandling, en icke direktivstyrd annonspliktig upphandling enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling 19 kap LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsinbjudan