294396-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvara och informationssystem
Sveriges Television Aktiebolag, , Att: Robin Holmquist, Stockholm 105 10, Sverige. E-post: robin.holmquist@svt.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 25.6.2016, 2016/S 121-216904)
Angående:
CPV:48000000 Programvara och informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Programvara och informationssystem