294411-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Filipstads kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Filipstads kommun
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Kommunförsäkring samt Motorfordonsförsäkring för Filipstads kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Filipstads kommun