2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll, support och utveckling
Beskrivning: Upphandlingen Underhåll, support och utveckling omfattar drift och förvaltning av beställarens samtliga Wordpressbaserade webbplatser. Utöver drift och förvaltning omfattar upphandlingen även nyutveckling, förändring samt tillkommande funktionalitet av Skånes Kommuners webbplatser.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav