294481-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Övervakning och kontroll – Framework agreement - Third party monitoring and follow-up, Iraq
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement - Third party monitoring and follow-up, Iraq
BeskrivningThird Party Monitoring (TPM) service of Sida’s development cooperation within Iraq, both federal areas and Kurdistan Region of Iraq (KRI).
Intern identifierare24/000643
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71700000 Övervakning och kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement - Third party monitoring and follow-up, Iraq