294490-2025 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – PR- & kommunikationstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPR- & kommunikationstjänster
BeskrivningPR- & kommunikationstjänster
Intern identifierare25/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsformulär
Intern identifierare1641669
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell Del
Intern identifierare1641998
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2
Intern identifierare1642000
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 1
Intern identifierare1641999