2. Förfarande
Förfarande
Titel: Totalentreprenad avseende ny ambulans- och brandstation
Beskrivning: Upphandling avseende nybyggnation av ambulans- och brandstation.
Intern identifierare: KS 2022/464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten samt militärbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ambulans- och brandstation