29466-2020 - KonkurrensutsättningSverige-FALKENBERG: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom marknadsföring och kommunikation
Referensnummer: 20/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar konsulttjänster inom marknadsföring och kommunikation på operativ såväl som på strategisk nivå för Hallandstrafikens kommunikationsavdelning och ledningsgrupp.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen