Huvudsaklig CPV-kod 79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
För att säkerställa kvalité och leverans av upphandlade tjänster finns behov av ett systematiskt arbete i uppföljningsprocessen samt stöd vid upphandling samt enskilda Facility Management projekt gällande säkerhetstekniska lösningar, personella bevakningstjänster, lokalvård samt utemiljö.
Konsulterna ska kunna möta Beställarens olika behov när som helst under kontraktstiden mot bakgrund av det innehåll i tjänsten som beskrivs i förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen