294725-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Fönsterputs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs
BeskrivningUpphandlingen omfattar fönsterputs till Stockholms universitets lokaler i enlighet med vad som framgår av upphandlingsdokumentet och dess tillhörande bilagor.
Intern identifierareSU FV-0725-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningAvtalet omfattar fönsterputs till Stockholms universitets lokaler i enlighet med vad som framgår av upphandlingsdokumentet och dess tillhörande bilagor.
Intern identifierareFönsterputs