2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Värends Räddningstjänstförbund
Beskrivning: Upphandlingen avser lokalvård för Värends Räddningstjänst.
Intern identifierare: VRTJ 2026-000202
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000