2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljud- och ljusteknikertjänster
Beskrivning: Ljud- och ljustekniker tjänster, se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: Dnr 2025-219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Vänligen se upphandlingsdokument.