294805-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Försäkringsupphandling för Tidaholms kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling för Tidaholms kommun
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Motorfordonsförsäkring för Tidaholms kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling för Tidaholms kommun