294841-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion – Tekniska konsulttjänster Brand
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Brand
BeskrivningVästfastigheter bygg och förvaltning upphandlar ramavtal gällande tekniska konsulttjänster inom brand enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareSFSS 2026-00539
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000