294889-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning – K-4115 - Tekniskt stöd i tillgänglighetsfrågor projekt Hagastaden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelK-4115 - Tekniskt stöd i tillgänglighetsfrågor projekt Hagastaden
BeskrivningUpphandlingen avser konsulttjänst för tekniskt stöd i tillgänglighetsfrågor övergripande för Projekt Hagastaden.
Intern identifierareE2023-03637
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser konsulttjänster för tekniskt stöd i tillgänglighetsfrågor övergripande för Projekt Hagastaden.
Intern identifierareK-4115 - Tekniskt stöd i tillgänglighetsfrågor projekt Hagastaden