See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling mattransporter
Beskrivning: Tjänsteavtal för leverans av färdiglagad mat.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lägsta pris