294990-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Bromma: Motorfordon
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av TMA-fordon till Stockholm Vatten
Referensnummer: 21MB817
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Ett fordon
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34100000 Motorfordon, 34114000 Specialfordon, 34114100 Utryckningsfordon, 34114110 Räddningsfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144400 Fordon för väghållning, 34144700 Nyttofordon, 34144900 Elfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ett TMA-fordon