295078-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar – Hjulgrävare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjulgrävare
BeskrivningUpphandling av en hjulgrävare till Vara kommun.
Intern identifierareTN 2026/83
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000