2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll Ventilationsarbeten
Beskrivning: Ramavtal för ventilationsarbeten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Mjölby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124681:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45000000 Anläggningsarbete, 45331210 Installation av ventilation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Motala
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124681:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Vadstena
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124681:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Ödeshög
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124681:Lot:4