See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende konsulttjänster inom tjänstedesign och närliggande kompetensområden
Beskrivning: Denna upphandling omfattar tillhandahållande av konsultstöd gällande rollerna 1. tjänstedesigner, 2. CX-lead, 3. UX-skribent, 4. digital kommunikatör, samt 5. strategisk projektledare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102349:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsunderlag.