29515-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Resebyrå 2022
Referensnummer: 22/169
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av resebyrå
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen