2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalificerade redovisningstjänster med Förhandlat förfarande utan föregående annonsering
Beskrivning: Denna upphandling avser ett ramavtal som ska tillgodose KI:s behov av kvalificerade redovisningstjänster.
Föregående meddelande: 38414-2024
Intern identifierare: 2-5339/2023
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211000 Redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Uppdraget för KI innefattar regelbunden konsultstöd inom kvalificerade redovisningstjänster.