2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan produkt visning EMG-apparater
Beskrivning: Informationsinhämtning inför upphandling av EMG - apparater. Västra Götalandsregionen (VGR) avser att upphandla EMG-apparat till Klinisk Neurofysiologi Sahlgrenska Universitetssjukhuset och Klinisk fysiologi Södra Älsvborgs Sjukhus.
Intern identifierare: RS 2026-00895
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000