295302-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – Extern remiss inför upphandling av System för ultrahypo-fraktionering (utrustning för positioneringsmonitorering inom strålbehandling)
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss inför upphandling av System för ultrahypo-fraktionering (utrustning för positioneringsmonitorering inom strålbehandling)
BeskrivningExtern remiss inför upphandling av System för ultrahypo-fraktionering (utrustning för positioneringsmonitorering inom strålbehandling)
Intern identifierareRFI 202510
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning