295380-2024 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Schemaläggningstjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSchemaläggningstjänst
BeskrivningUppdraget omfattar schemaläggningstjänst för grundskola, anpassad grundskola, gymnasieskola, anpassad gymnasieskola och vuxenutbildningen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90819:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48332000 Programvara för schemaläggning