295393-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning – Vinterväghållning Västerås, Centrum och diverse kommunala fastigheter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning Västerås, Centrum och diverse kommunala fastigheter
BeskrivningVInterväghållning entreprenadområde 9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelVinterväghållning E1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning, 43313000 Snöplogar och snöslungor
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVinterväghållning E2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelVinterväghållning E3
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelVinterväghållning E4
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelVinterväghållning E5
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelVinterväghållning E6
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelVinterväghållning E7
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelVinterväghållning E8
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelVinterväghållning E9
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95261:Lot:9