See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggningar för Treklövern
Beskrivning: Entreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning senast 2024-10-31.
Intern identifierare: A59/24
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav