2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttermantelskarvtjänster Östergötland samt Katrineholm
Beskrivning: Tvk har behov av nytt ramavtal då nuvarande löper ut för Yttermantelskarvtjänster Östergötland samt Katrineholm
Intern identifierare: 25/57
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000