295486-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning 2025
BeskrivningHöganäshem bjuder härmed in till upphandling avseende vinterväghållning. I entreprenaden ingår jourverksamhet för snö- och halkbekämpning. Hjärtligt välkomna med ert anbud.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113965:Lot:1