Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Internetförbindelse
Referensnummer: 21/150
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72411000 Internetleverantörer
II.1.4.
Kort beskrivning
Leveranstid
Så snart avtalet träder ikraft och enligt överenskommelse.
Sista dag för ansökan
2022-02-15 23:59
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231600 Anläggningsarbete för kommunikationsledningar, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning, 45314310 Kabelläggning, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen