Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här RFI:n (request for information) riktar sig till potentiella leverantörer av det i dokumenten beskrivna systemet. Syftet är att få kunskap om vilka leverantörer som finns på marknaden och om dessa kan uppfylla den upphandlande myndighetens behov.