295648-2020 - ÄndringSverige-Lund: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster
Referensnummer: V2020/306
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Vill du bidra till en trivsam arbetsmiljö på MAX IV-laboratoriet (MAX IV) genom att leverera gott kaffe och annan dryck?
Nu genomför MAX IV en ramavtalsupphandling för kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster och välkomnar därmed till att lämna anbud.