295670-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Kemikalier - Fällningskemikalie, aluminiumbaserat för reningsverken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKemikalier - Fällningskemikalie, aluminiumbaserat för reningsverken
BeskrivningAvtalet omfattar successiva leveranser av Fällningskemikalie, aluminiumbaserat till Reningsverken i Värnamo kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79039:Lot:1