295706-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Hemsjukvårdssängar, sängryggstöd, positioneringskuddar, förhöjningsklossar, lyftbågar och uppresningsstöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHemsjukvårdssängar, sängryggstöd, positioneringskuddar, förhöjningsklossar, lyftbågar och uppresningsstöd
BeskrivningUpphandling av sängar för 7-klövern
Intern identifierareIN-IN25-0211
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandling av hemsjukvårdssängar
Intern identifierare1792809-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (2)
BeskrivningUpphandling av hemsjukvårdssängar.
Intern identifierare1814549-1