See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för juridiska tjänster
Beskrivning: Avser en upphandling av ramavtal för juridiska tjänster. Pensionsmyndigheten har för avsikt att knyta en advokatbyrå till myndigheten för att vid behov biträda Pensionsmyndigheten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100398:Lot:1