2. Förfarande
Förfarande
Titel: Körbroar
Beskrivning: Körbroar som är temporära eller permanenta konstruktioner som används för att leda trafik över schakt, diken eller andra hinder
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44212110 Brosektioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001