295879-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – 2024 - AB Eidar -Yttre skötsel och Snöröjning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2024 - AB Eidar -Yttre skötsel och Snöröjning
BeskrivningAB Eidar -Yttre skötsel och Snöröjning
Intern identifierare24/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelYttreskötsel och Snöröjning