295924-2025 - Resultat
Sverige – Naturgas – Biogas för uppvärmning och fordonsgas
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiogas för uppvärmning och fordonsgas
BeskrivningUppdraget avser ramavtal för leverans av biogas för uppvärmning respektive fordonsgas. Ramavtal kommer att tecknas med samtliga leverantörer som uppfyller ställda krav. Avrop kommer att göras genom förnyad konkurrensutsättning.
Intern identifierareKS 2024/0149
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09123000 Naturgas
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000